Geri Sayım Başladı : Dubai Uluslararası Kahve ve Çay Festivali 2018

Fuar Öncesinden Notlar

Garanti Değirmenleri bu yıl sekizincisi düzenlenen Dubai International Coffee & Tea Festival 2018 etkinliğine, önceki yıllarda olduğu gibi, büyük bir heyecan ile katılımını gerçekleştirmek için hazırlıklarını tamamladı. Ülkemizi yurtdışında yerli değerler ile temsil ediyor olmak bizim en büyük tutkumuz.
5 Aralık – 7 Aralık tarihlerinde, tam üç gün sürecek bu festival, kahve, çay, bar ve kafe ürünlerinin, ekipmanlarının ve hizmetlerinin tüm yönlerini sergileyen, belirli alıcı bölgelerine odaklanmış, sektörde tanınan bir platform ile sunulan, çok önemli bir etkinlik olmak ile beraber, Dubai Uluslararası Kahve Şampiyonası’na da ev sahipliği yapmaktadır. Son beş yıla baktığımızda, bu etkinlik şüphesiz Garanti Değirmenleri için çok eğlenceli ve verimli geçmektedir, çünkü sadece makine sektöründe değil ek olarak kahvenin sunum alanında yapılan yaratımları gözlemlemek, bu sektöre bakış açımıza pozitif anlamda katkı sağlamaktadır. Yıllardır sahip olunan ve gelişmekte olan Orta Doğu pazarı hakkında da söyleyebiliriz ki; gelişen kahve ve çay pazarı, kafeler ve restoranlar için ideal bir ortam sunmakta ve katlanarak büyümeye devam etmektedir.

Peki bu yıl ziyaretçilerimizi neler beklemektedir?

Kuruluşundan bu yana geçen sekiz yıl boyunca, sürekliliğini sağladığımız beş yıl bulunmakta. Doğru marka çağrışımını oluşturduğumuz bu bölgede, Garanti Değirmenleri, sergileyeceği ürünlerde müşterilerine en iyileştirilmiş kalite - performans - fiyat üçgenini de sunacaktır.

Stant alanına nasıl ulaşılır?

Dubai Convention Center’da gerçekleştirilecek festival, World Trade Center metro istasyonuna yalnızca 200 metre uzaklıktadır. Stand  numarası D202, Salon 4.

Ziyaretçi olarak katılımı nasıl sağlayabilirim?

Ziyaret öncesinde ilgili linke tıklayarak, ön kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Kayıt için : http://www.coffeeteafest.com/index.php/visitors/visitor-registration
Sizi Bekliyoruz!
Başlangıç Tarihi
0
0
0
Weeks
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec