GD Serisi Dükkan Tipi
Doğal Foça Taşlı Kahve Değirmenleri

Türk kahvesi denildiğinde burnumuza gelen kavrulmuş kahve kokusu, dilimizde yayılan yoğun bir tat ve boğazımızda kalan telve. Ardından bir bardak su ile içimizi ferahlatma isteği. Güne başlarken, çalışırken, mutlu anılarımızda, moralin düşük  olduğu anlarda Türk kahvesi bu topraklarda tam 500 yılı geçkin bizimle.
Kahve, bir tutku olduğu gibi bir sorumluluk. Aromasının ve öğütme kalınlığının her zaman tutarlı bir şekilde alıcıya sunulması, süreçteki en önemli maddelerden yalnızca birkaçı. Kahvenin, pudra haline getirilmesi, aromasının ise geleneksel pişirme yöntemleri ile deneyimlenmesini sağlamak amacıyla, Ege Denizi’nin sularıyla beslenen Foça dağlarından çıkartılan doğal Foça taşları ile tasarlandı GD serisi.
Garanti Değirmenleri firmasının ilk ürettiği ürünleri barındıran GD serisi, adıyla doğal Foça taşlı kahve değirmenleri, onlarca yıldır Türkiye’nin her ilinde kahve severlerle buluştu.
Bu işin en büyük ustaları yıllardır bünyemizde halen çalışmakta olup, her bir doğal taşı büyük bir emekle işlemektedirler.
5 farklı kapasitede değirmen üretimi bulunmakta olup, ilgili sayfamızda dükkan tipi kahve değirmenleri bilgileri sizlerle paylaşılmaktadır.
Bu değirmenler, Garanti Değirmenleri tarafından üç nesildir, kahve dükkanları, kahve tüccarları, perakende kahve satışı olan işletmeler için tedarik edilmektedir.
Yıllarının ustalık deneyimini yansıtan makinelerimizi kullandığınızda, uzun yıllar yüksek performans ve kaliteli üretim
imkanına sahip olacak kahve dünyasında başarılı bir şekilde yerinizi alacaksınız. Sözümüz ise GARANTİ.

VERSİYONLAR

GD 20 GD 25 GD 30
DİSK ÇAPI 200 mm 250 mm 300 mm
DİSK MATERYAL DOĞAL FOÇA TAŞI DOĞAL FOÇA TAŞI DOĞAL FOÇA TAŞI
TÜRK KAHVESİ 20 kg/sa 25 kg/sa 30 kg/sa
EN * BOY * YÜK 60*42*157 cm 80 * 48 * 160 cm 90*48*170 cm
pdf indir

GD20, GD25 ve GD30 Doğal Foça Taşlı Kahve Değirmenleri hakkında daha fazla bilgi için,
lütfen info@garantidegirmen.com adresine email atarak bize ulaşınız.