World of Coffee 2019 fuarı için geri sayım başladı!

Kahve dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olan World of Coffee fuarı, bu yıl katılımcılarını ve ziyaretçilerini 6-8 Haziran tarihlerinde Almanya’nın başkentinde, Berlin’de ağırlayacaktır.  Her yıl olduğu gibi 80’den fazla ülkeden ziyaretçilerin akın ettiği bu etkinlik, World Latte Art Championship, World Coffee In Good Spirits Championship, World Cup Tasters Championship and the Cezve/Ibrik Championship, yarışmalarına ev sahipliği yapan prestijli bir fuardır.

Kahve ile A-Z ye herşeyin bulunduğu bu fuarın en keyifli kısmı, çeşitli ülkelerden gelen tasarımcıların ve işletmecilerin aynı yerde bulunarak kendi vizyon ve misyonları yansıtabiliyor olmasıdır.

Garanti Değirmenleri firması olarak heyecanımızın, WOC fuarı için çok yüksek olduğunu bildirmek isteriz. Her yıl olduğu gibi, yaptığımız işe duyduğumuz saygıdan kaynaklanan, iş kalitemizi sürekli geliştirme arzusunu, ürün ve hizmetlerimiz ile göstermeye gayret etmekteyiz. Bu nedenle standımızı ziyaret edecek siz değerleri ziyaretçilerimizi, iş dünyasında motive edecek hem teknik hem de estetik konusunda yapmış olduğumuz geliştirmelerimizle buluşturacağız.

Ziyaretçi olarak katılımı nasıl sağlayabilirim?

Üç gün sürecek fuar için, günlük ya da kombine bilet alabilirsiniz. Ödeme tarihinize göre katılım ücreti değişmektedir. Detaylı bilgi için : https://www.worldofcoffee.org/registration-information Ek sorularınız için bizimle de iletişime geçebilirsiniz 🙂