kahve makinesi karakalem

Değirmenler Hakkında

İster küçük, ister endüstriyel ölçekte olsun, ürünün öğütme işlemi, gıdanın tüketim biçimini ve satılabilirliğini önemli ölçüde etkilemektedir. Garanti değirmen grubu®, üç farklı materyal ile çeşitli ürünlerin öğütme işlemini gerçekleştirmektedir. Garanti ustalarının özenle işlediği doğal taşlar, zımpara taşları ya da dayanıklılık özelliği geliştirilmiş çelik bıçaklar ile tasarlanmış değirmenler, öncellikli olarak kahve, karabiber, taneli baharatlar, bakliyat, arpa, buğday, tuz, pirinç vb. olmak üzere ürünlerin öğütülmesini sağlamaktadır.

Değirmen grubuna ait dört altgrup bulunmaktadır. Bu altgruplar, materyal farklılıklarını göre ayrılmaktadır. Ayrıntı için lütfen sayfanın aşağısında bulunan, altgruplar için ayrılmış sekmelere tıklayanız.

Öğütme işleminde önemli olan nokta, istenilen kalınlık derecesinde ürün çıktısının sağlanmasıdır. Ekstra ince – İnce – Orta İnce – Orta – Orta Kalın – Kalın – Ekstra Kalın seviyelerinde öğütme yapılan Garanti değirmen grubu özellikle Türk Kahve’si edinimi için tercih edilmektedir.

Garanti Değirmenleri® ISO9001 kalite yönetimi, ISO22000 gıda güvenliği kalitesi ve CE kalite talimatlarına uyumlu üretilerek, makine kullanıcıların memnuniyetini konforlu ürün kullanımı, fiyat performans dengesi ve çıkan öğütülmüş ürün ile sağlamaktadır.

Ürünlerimizi inceleyin

Çelik Bıçak Değirmen
Taşlı Değirmen
Pudra Şekeri Değirmeni
Çarpma Değirmen
kavurma ve öğütme makineleri