garanti_degirmen_kurumsal_logo
 • Misyon

  Yerli iş kaynaklarını kullanarak ve dünya standartlarını üretim ve yönetimde işleyerek, kahve ve gıda sektöründe artan ve değişen taleplerini, yenilikçi, kaliteli ve sürdürülebilir ürün ve hizmetlerle karşılamaktır.

 • Vizyon

  Karbon ayak izinin azaltılarak üretilmesi hedeflenen, yeşil ve sürerli üretim yapabilen makinelerin, dünyanın her yerinde işletmeciler tarafından tercih edilen ve proje bazlı kuralan tesisler tarafından yüksek memnuniyetle kullanılmasıdır.

 • Tarihçe

  1951 yılından beri, en davetkar ve baş döndüren meyvelerin dünyasındaki bu keyifli yolculuğa Garanti Roaster kalitesi ile çıkmayı tercih eden bütün kahve severlere zevkle eşlik ediyoruz.
  65 seneyi aşan kavurma ve işleme deneyimini paylaşmak Garanti Roaster yuvasından dünyanın dört bir tarafına açılan her ürünümüzün doğasında vardır. İşte bu heyecan da bizi dünyaca bilinen ve tercih edilen markaların en başlarına taşıyor. 3 kuşaktır arkamıza aldığımız heyecan ve birikim ile yıllardır keyfinize eşlik ederek onlarca ülkede milyonlarca kahve severe ulaşan saygın bir marka olarak, öncülüğünü yaptığımız sektördeki kalitemize ve tecrübemize her gün daha da fazla güveniyoruz.

Üyeliklerimiz

kunye
association of europe
alibaba garanti roaster

Kariyer

Başvur

İnsan Kaynakları

Garanti Değirmenleri firmasına iş başvurusunda bulunmak için yandaki butonu tıklayabilir veya öz geçmişinizi ik@garantiroaster.com adresine gönderebilirsiniz.

Başvur